Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V430RA22
Offerte aanvragen
Nederland
2293670V430RA22-afbeeldingHamlin / Littelfuse
V430RA22
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    V430RA22
  • Beschrijving
    VARISTOR 430V 6.5KA ENCASED
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Varistor Voltage (Min)
    387V
  • Varistor Voltage (Max)
    473V
  • Serie
    RA
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Box
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    369V
  • Maximale AC Volt
    275V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Energie
    140J
  • gedetailleerde beschrijving
    430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
  • Huidige - Surge
    6.5kA
  • Capacitieve @ Frequentie
    900pF @ 1MHz