Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V430MT7B
Offerte aanvragen
Nederland
5704778V430MT7B-afbeeldingHamlin / Littelfuse
V430MT7B
Op voorraad
5000+
  • Onderdeel nummer
    V430MT7B
  • Beschrijving
    VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Varistor Voltage (Min)
    387V
  • Varistor Voltage (Max)
    473V
  • Serie
    MT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Maximale DC Volts
    365V
  • Maximale AC Volt
    264V
  • Energie
    1.7J
  • gedetailleerde beschrijving
    430V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
  • Huidige - Surge
    100A
  • Capacitieve @ Frequentie
    11pF @ 1MHz