Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V430CH8S
Offerte aanvragen
Nederland
1231251V430CH8S-afbeeldingHamlin / Littelfuse
V430CH8S
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
100+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    V430CH8S
  • Beschrijving
    VARISTOR 430V 250A 2SMD
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Varistor Voltage (Min)
    389V
  • Varistor Voltage (Max)
    473V
  • Serie
    CH
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    2-SMD, No Lead
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Surface Mount, MLCV
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    369V
  • Maximale AC Volt
    275V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    8.0J
  • gedetailleerde beschrijving
    430V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
  • Huidige - Surge
    250A
  • Capacitieve @ Frequentie
    50pF @ 1MHz