Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V430MA7B
Offerte aanvragen
Nederland
6868723V430MA7B-afbeeldingHamlin / Littelfuse
V430MA7B
  • Onderdeel nummer
    V430MA7B
  • Beschrijving
    VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Varistor Voltage (Min)
    387V
  • Varistor Voltage (Max)
    473V
  • Serie
    MA
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    SOD-83A Axial
  • Andere namen
    F2306
    V430MA7B-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Maximale DC Volts
    365V
  • Maximale AC Volt
    264V
  • Energie
    1.7J
  • gedetailleerde beschrijving
    430V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
  • Huidige - Surge
    100A
  • Capacitieve @ Frequentie
    11pF @ 1MHz