Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V430ZC05P
Offerte aanvragen
Nederland
459201
V430ZC05P
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
10000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    V430ZC05P
  • Beschrijving
    VARISTOR 430V 400A DISC 5MM
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Loodvrij / RoHS-conform
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Varistor Voltage (Min)
    387V
  • Varistor Voltage (Max)
    473V
  • Serie
    ZC
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Disc 5mm
  • Temperatuur
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    369V
  • Maximale AC Volt
    275V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    11J
  • gedetailleerde beschrijving
    430V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
  • Huidige - Surge
    400A
  • Capacitieve @ Frequentie
    75pF @ 1MHz