Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V430MA3A
Offerte aanvragen
Nederland
3878448V430MA3A-afbeeldingHamlin / Littelfuse
V430MA3A
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    V430MA3A
  • Beschrijving
    VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Varistor Voltage (Min)
    365V
  • Varistor Voltage (Max)
    495V
  • Serie
    MA
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    SOD-83A Axial
  • Andere namen
    F2305
    V430MA3A-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    349V
  • Maximale AC Volt
    253V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    1.5J
  • gedetailleerde beschrijving
    430V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
  • Huidige - Surge
    100A
  • Capacitieve @ Frequentie
    11pF @ 1MHz