Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V430MT3A
Offerte aanvragen
Nederland
5462495V430MT3A-afbeeldingHamlin / Littelfuse
V430MT3A
Op voorraad
5000+
  • Onderdeel nummer
    V430MT3A
  • Beschrijving
    VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Varistor Voltage (Min)
    365V
  • Varistor Voltage (Max)
    495V
  • Serie
    MT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Maximale DC Volts
    349V
  • Maximale AC Volt
    253V
  • Energie
    1.5J
  • gedetailleerde beschrijving
    430V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
  • Huidige - Surge
    100A
  • Capacitieve @ Frequentie
    11pF @ 1MHz