Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS725LLCTR-40AB-T
Offerte aanvragen
Nederland
ACS725LLCTR-40AB-T
Op voorraad
3000+
  • Onderdeel nummer
    ACS725LLCTR-40AB-T
  • Beschrijving
    SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS-conformiteit
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3 V ~ 3.6 V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Differential
  • Gevoeligheid
    33mV/A
  • Reactietijd
    4µs
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Andere namen
    ACS725LLC-40AB-T
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C
    2 (1 Year)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • lineariteit
    ±1.5%
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    40A
  • Nauwkeurigheid
    ±1%