Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS725LMATR-30AB-T
Offerte aanvragen
Nederland
ACS725LMATR-30AB-T
  • Onderdeel nummer
    ACS725LMATR-30AB-T
  • Beschrijving
    CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE
  • Leid Free Status / RoHS Status
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3 V ~ 3.6 V
  • Serie
    Automotive, AEC-Q100
  • Temperatuur
    -20°C ~ 85°C
  • lineariteit
    ±1.5%
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    30A
  • Nauwkeurigheid
    ±0.9%