Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS725LLCTR-50AB-T
Offerte aanvragen
Nederland
ACS725LLCTR-50AB-T
  • Onderdeel nummer
    ACS725LLCTR-50AB-T
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3 V ~ 3.6 V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Differential
  • Gevoeligheid
  • Reactietijd
    4µs
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    20 Weeks
  • lineariteit
    ±1.5%
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    50A