Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS725KMATR-30AB-T
Offerte aanvragen
Nederland
4051152ACS725KMATR-30AB-T-afbeeldingAllegro MicroSystems, LLC.
ACS725KMATR-30AB-T
Op voorraad
3000+
  • Onderdeel nummer
    ACS725KMATR-30AB-T
  • Beschrijving
    SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3 V ~ 3.6 V
  • Gevoeligheid
    44mV/A
    Bidirectional
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    2 (1 Year)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    18 Weeks
  • lineariteit
    ±1%
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    30A
  • Nauwkeurigheid
    ±1%