Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS725LLCTR-30AB-T
Offerte aanvragen
Nederland
ACS725LLCTR-30AB-T
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ACS725LLCTR-30AB-T
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3 V ~ 3.6 V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Differential
  • Gevoeligheid
    44mV/A
  • Reactietijd
    4µs
  • Polarisatie
    Bidirectional
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • uitgang
    Ratiometric, Voltage
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C
  • Aantal kanalen
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    2 (1 Year)
  • lineariteit
    ±1.5%
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • voor het meten
    AC/DC
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    30A
  • Nauwkeurigheid
    ±0.7%