Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS724LMATR-50AB-T
Offerte aanvragen
Nederland
ACS724LMATR-50AB-T
Op voorraad
3000+
  • Onderdeel nummer
    ACS724LMATR-50AB-T
  • Beschrijving
    CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE
  • Leid Free Status / RoHS Status
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3 V ~ 3.6 V
  • Serie
    Automotive, AEC-Q100
  • sensor Type
    Hall Effect, Differential
  • Gevoeligheid
  • Reactietijd
    4µs
  • Temperatuur
    -20°C ~ 85°C
  • lineariteit
    ±1.5%
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    50A
  • Nauwkeurigheid
    ±1.5%