Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS726LLFTR-40B-T
Offerte aanvragen
Nederland
6744738ACS726LLFTR-40B-T-afbeeldingAllegro MicroSystems, LLC.
ACS726LLFTR-40B-T
Op voorraad
2500+
  • Onderdeel nummer
    ACS726LLFTR-40B-T
  • Beschrijving
    SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3 V ~ 3.6 V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Open Loop
  • Gevoeligheid
    50mV/A
  • Reactietijd
    5µs
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
  • Andere namen
    ACS726LLFTR-40AB-T
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    20 Weeks
  • lineariteit
    ±0.5%
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Current - Sensing
    40A
  • Nauwkeurigheid
    ±1%