Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS724LLCTR-30AB-T
Offerte aanvragen
Nederland
ACS724LLCTR-30AB-T
  • Onderdeel nummer
    ACS724LLCTR-30AB-T
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Open Loop
  • Gevoeligheid
    66mV/A
  • Reactietijd
    4µs
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • uitgang
    Ratiometric, Voltage
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C
  • lineariteit
    ±1.5%
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    30A
  • Nauwkeurigheid
    ±0.8%