Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS750LCA-050
Offerte aanvragen
Nederland
3772269ACS750LCA-050-afbeeldingAllegro MicroSystems, LLC.
ACS750LCA-050
  • Onderdeel nummer
    ACS750LCA-050
  • Beschrijving
    SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    5V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Open Loop
  • Gevoeligheid
    40mV/A
  • Reactietijd
    27µs
  • Polarisatie
    Bidirectional
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    5-CA Formed Leads
  • uitgang
    Ratiometric, Voltage
  • Temperatuur
    -40°C ~ 150°C
  • Aantal kanalen
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lineariteit
    ±5%
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frequentie
    DC ~ 13kHz
  • voor het meten
    AC/DC
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CA Formed Leads
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Sensing
    50A
  • Nauwkeurigheid
    ±2%