Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F1829-I/P
Offerte aanvragen
Nederland
4912933PIC16F1829-I/P-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F1829-I/P
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PIC16F1829-I/P
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-PDIP
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ mTouch™ 16F
  • RAM Size
    1K x 8
  • Programmageheugentype
    FLASH
  • Program Memory Size
    14KB (8K x 14)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    20-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Andere namen
    PIC16F1829IP
  • oscillator Type
    Internal
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    17
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-PDIP