Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F1829-I/ML
Offerte aanvragen
Nederland
2178334PIC16F1829-I/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F1829-I/ML
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F1829-I/ML
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-QFN (4x4)
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ mTouch™ 16F
  • RAM Size
    1K x 8
  • Program Memory Size
    14KB (8K x 14)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    20-VFQFN Exposed Pad
  • Andere namen
    PIC16F1829IML
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    17
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)