Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F1828T-I/SS
Offerte aanvragen
Nederland
PIC16F1828T-I/SS
  • Onderdeel nummer
    PIC16F1828T-I/SS
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-SSOP
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ mTouch™ 16F
  • RAM Size
    256 x 8
  • Program Memory Size
    7KB (4K x 14)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Andere namen
    PIC16F1828T-I/SSCT
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    17
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP