Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F1829LINT-E/SS
Offerte aanvragen
Nederland
311808
PIC16F1829LINT-E/SS
Op voorraad
1600+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F1829LINT-E/SS
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2.3 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    20-SSOP
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ mTouch™ 16F
  • RAM Size
    1K x 8
  • Program Memory Size
    14KB (8K x 14)
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, IBT LIN/J2602
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    12
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SSOP