Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > B72240L0151K100
Offerte aanvragen
Nederland
5455957B72240L0151K100-afbeeldingEPCOS
B72240L0151K100
  • Onderdeel nummer
    B72240L0151K100
  • Beschrijving
    VARISTOR 240V 40KA CHASSIS
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    240V
  • Varistor Voltage (Min)
    216V
  • Varistor Voltage (Max)
    264V
  • Serie
    HighE
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Square 37.5mm, Formed Tabs
  • Andere namen
    B72240L 151K100
    B72240L151K100
    LS40K150QP
  • Temperatuur
    -25°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    200V
  • Maximale AC Volt
    150V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    18 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Energie
    360J
  • gedetailleerde beschrijving
    240V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Formed Tabs
  • Huidige - Surge
    40kA
  • Capacitieve @ Frequentie
    5200pF @ 1kHz