Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > B72240L0141K100
Offerte aanvragen
Nederland
B72240L0141K100
Op voorraad
50+
  • Onderdeel nummer
    B72240L0141K100
  • Beschrijving
    VARISTOR 220V 40KA ENCASED DISC
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    220V
  • Varistor Voltage (Min)
    198V
  • Varistor Voltage (Max)
    242V
  • Serie
    HighE, LS40
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Square 37.5mm, Formed Tabs
  • Andere namen
    B72240L141K100
    LS40K140QP
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    180V
  • Maximale AC Volt
    140V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    18 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    340J
  • gedetailleerde beschrijving
    220V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Formed Tabs