Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > B72240B0551K001
Offerte aanvragen
Nederland
6321576B72240B0551K001-afbeeldingEPCOS
B72240B0551K001
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    B72240B0551K001
  • Beschrijving
    VARISTOR 910V 40KA CHASSIS
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    910V
  • Varistor Voltage (Min)
    819V
  • Varistor Voltage (Max)
    1.001kV