Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > B72240L0141K102
Offerte aanvragen
Nederland
548694
B72240L0141K102
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
50+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    B72240L0141K102
  • Beschrijving
    VARISTOR 220V 40KA ENCASED DISC
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    220V
  • Varistor Voltage (Min)
    198V
  • Varistor Voltage (Max)
    242V
  • Serie
    HighE, LS40
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Square 37.5mm, Tabs
  • Andere namen
    B72240L141K102
    LS40K140QPK2
  • Temperatuur
    -25°C ~ 85°C
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    180V
  • Maximale AC Volt
    140V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    18 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    340J
  • gedetailleerde beschrijving
    220V 40kA Varistor Chassis Mount Square 37.5mm, Tabs
  • Huidige - Surge
    40kA
  • Capacitieve @ Frequentie
    5200pF @ 1kHz