Huis > producten > Sensoren, transducers > Huidige transducers > ACS724KMATR-30AU-T
Offerte aanvragen
Nederland
4051121ACS724KMATR-30AU-T-afbeeldingAllegro MicroSystems, LLC.
ACS724KMATR-30AU-T
Op voorraad
3000+
  • Onderdeel nummer
    ACS724KMATR-30AU-T
  • Beschrijving
    SENSOR CURRENT HALL 30A DC
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Serie
  • sensor Type
    Hall Effect, Differential
  • Gevoeligheid
    100mV/A
  • Reactietijd
    4µs
  • Polarisatie
    Unidirectional
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C
    2 (1 Year)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • lineariteit
    ±1%
  • Frequentie
    DC ~ 120kHz
  • voor het meten
    DC
  • gedetailleerde beschrijving
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Current - Supply (Max)
    14mA
  • Current - Sensing
    30A
  • Nauwkeurigheid
    ±0.8%