Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V48C8T150BN3
Offerte aanvragen
Nederland
V48C8T150BN3
  • Onderdeel nummer
    V48C8T150BN3
  • Beschrijving
    DC DC CONVERTER 8V 150W
  • Voltage - Output 1
    8V
  • Voltage - Isolatie
    3kV
  • Voltage - Input (Min)
    36V
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Size / Dimension
    2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
  • Vermogen (Watt)
    150W
  • Temperatuur
    -40°C ~ 100°C
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • doeltreffendheid
    87.3%
  • gedetailleerde beschrijving
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 36V - 75V Input
  • Current - Output (Max)
    18.75A