Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V48C8T150BL
Offerte aanvragen
Nederland
V48C8T150BL
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    V48C8T150BL
  • Beschrijving
    DC DC CONVERTER 8V 150W
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Output 3
  • Voltage - Output 2
  • Voltage - Output 1
    8V
  • Voltage - Isolatie
    3kV
  • Voltage - Input (Min)
    36V
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Type
    Isolated Module
  • Size / Dimension
    2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
  • Serie
    MICRO
  • Vermogen (Watt)
    150W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Quarter Brick
  • Temperatuur
    -40°C ~ 100°C
  • Aantal uitgangen
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Kenmerken
    OVP, UVLO
  • doeltreffendheid
    87.3%
  • gedetailleerde beschrijving
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 36V - 75V Input
  • Current - Output (Max)
    18.75A
  • Base Part Number
    V48C8T150
  • toepassingen
    ITE (Commercial)
V48C8T150BS2
V48C8T150BS2
Beschrijving: DC DC CONVERTER 8V 150W
fabrikanten: Vicor
V48C8T150BL2
V48C8T150BL2
fabrikanten: Vicor
V48C8T150B
V48C8T150B