Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V48MLA1206NT
Offerte aanvragen
Nederland
V48MLA1206NT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
10000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    V48MLA1206NT
  • Beschrijving
    VARISTOR 60.5V 180A 1206
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Loodvrij / RoHS-conform
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    60.5V
  • Varistor Voltage (Min)
    54.5V
  • Varistor Voltage (Max)
    66.5V
  • Serie
    MLA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Surface Mount, MLCV
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    48V
  • Maximale AC Volt
    40V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    11 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    0.90J
  • gedetailleerde beschrijving
    60.5V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
  • Huidige - Surge
    180A
  • Capacitieve @ Frequentie
    3500pF @ 1MHz