Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-8ENF97R6V
Offerte aanvragen
Nederland
4430589ERJ-8ENF97R6V-afbeeldingPanasonic
ERJ-8ENF97R6V
  • Onderdeel nummer
    ERJ-8ENF97R6V
  • Beschrijving
    RES SMD 97.6 OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • panel Mode
    97.6 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric)
  • Andere namen
    ERJ-8ENF97R6
    ERJ8ENF97R6
    P97.6F
    P97.6FBK
    P97.6FCT
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Kenmerken
    Automotive AEC-Q200
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    97.6 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film