Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-8ENF9760V
Offerte aanvragen
Nederland
6243514ERJ-8ENF9760V-afbeeldingPanasonic
ERJ-8ENF9760V
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ERJ-8ENF9760V
  • Beschrijving
    RES SMD 976 OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    1206
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
    ERJ
  • panel Mode
    976 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    0.25W, 1/4W