Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-8ENF9761V
Offerte aanvragen
Nederland
1679261ERJ-8ENF9761V-afbeeldingPanasonic
ERJ-8ENF9761V
Op voorraad
5000+
  • Onderdeel nummer
    ERJ-8ENF9761V
  • Beschrijving
    RES SMD 9.76K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • panel Mode
    9.76 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.25W, 1/4W