Offerte aanvragen
Nederland
3831432PSMN1R0-40YLDX-afbeeldingNexperia
PSMN1R0-40YLDX
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PSMN1R0-40YLDX
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    2.2V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    1.1 mOhm @ 25A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    198W (Tc)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    SC-100, SOT-669, 4-LFPAK
  • Andere namen
    568-11552-1-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    8845pF @ 20V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    127nC @ 10V
    4.5V, 10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    40V