Offerte aanvragen
Nederland
5755287PSMN1R2-30YLDX-afbeeldingNexperia
PSMN1R2-30YLDX
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PSMN1R2-30YLDX
  • Beschrijving
    MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    2.2V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    1.24 mOhm @ 25A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    194W (Tc)
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    SC-100, SOT-669, 4-LFPAK
  • Andere namen
    568-11556-1-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    4616pF @ 15V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    68nC @ 10V
    4.5V, 10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    30V