Offerte aanvragen
Nederland
792282PSMN0R9-30YLDX-afbeeldingNexperia
PSMN0R9-30YLDX
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1500+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PSMN0R9-30YLDX
  • Beschrijving
    MOSFET N-CH 30V 300A 56LFPAK
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    2.2V @ 1mA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    LFPAK56, Power-SO8
  • Serie
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    0.87 mOhm @ 25A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    291W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    SOT-1023, 4-LFPAK
  • Andere namen
    568-11554-2-ND
    PSMN0R9-30YLDX-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    7668pF @ 15V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    109nC @ 10V
  • FET Type
    N-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    4.5V, 10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    30V