Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F882-E/ML
Offerte aanvragen
Nederland
62176PIC16F882-E/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F882-E/ML
Op voorraad
366+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F882-E/ML
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-QFN (6x6)
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • RAM Size
    128 x 8
  • Program Memory Size
    3.5KB (2K x 14)
  • Verpakking / doos
    28-VQFN Exposed Pad
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    24
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • EEPROM Size
    128 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)