Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F88-I/SO
Offerte aanvragen
Nederland
PIC16F88-I/SO
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F88-I/SO
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    18-SOIC
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • RAM Size
    368 x 8
  • randapparatuur
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Verpakking / doos
    18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Andere namen
    PIC16F88ISO
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    16
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 18-SOIC