Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F88-E/ML
Offerte aanvragen
Nederland
4530999PIC16F88-E/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F88-E/ML
Op voorraad
183+
  • Onderdeel nummer
    PIC16F88-E/ML
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    4 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    28-QFN (6x6)
  • Snelheid
    20MHz
  • Serie
    PIC® 16F
  • Program Memory Size
    7KB (4K x 14)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    28-VQFN Exposed Pad
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    16
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)