Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F1825T-I/ML
Offerte aanvragen
Nederland
6318126PIC16F1825T-I/ML-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F1825T-I/ML
  • Onderdeel nummer
    PIC16F1825T-I/ML
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    16-QFN (4x4)
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ mTouch™ 16F
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    16-VQFN Exposed Pad
  • Andere namen
    PIC16F1825T-I/MLDKR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal I / O
    11
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)