Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F1825-E/SL
Offerte aanvragen
Nederland
3372822PIC16F1825-E/SL-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F1825-E/SL
  • Onderdeel nummer
    PIC16F1825-E/SL
  • Beschrijving
    IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    14-SOIC
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ mTouch™ 16F
  • Verpakking / doos
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Andere namen
    PIC16F1825ESL
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    11
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC