Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Embedded - Microcontrollers > PIC16F1825-E/ST
Offerte aanvragen
Nederland
1699700PIC16F1825-E/ST-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
PIC16F1825-E/ST
  • Onderdeel nummer
    PIC16F1825-E/ST
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    14-TSSOP
  • Snelheid
    32MHz
  • Serie
    PIC® XLP™ mTouch™ 16F
  • Verpakking / doos
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Andere namen
    PIC16F1825EST
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal I / O
    11
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • EEPROM Size
    256 x 8
  • gedetailleerde beschrijving
    PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-TSSOP