Offerte aanvragen
Nederland
5013912MCP41100-I/SN-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
MCP41100-I/SN
  • Onderdeel nummer
    MCP41100-I/SN
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Tolerantie
    ±30%
  • Temperatuurcoëfficiënt (Type)
    800 ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOIC
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Andere namen
    MCP41100ISN
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 8-SOIC