Offerte aanvragen
Nederland
MCP41100-I/P
  • Onderdeel nummer
    MCP41100-I/P
  • Beschrijving
    IC POT DIGITAL 100K 1CH SPI 8DIP
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Tolerantie
    ±30%
  • Temperatuurcoëfficiënt (Type)
    800 ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    8-PDIP
  • Verpakking / doos
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Andere namen
    MCP41100IP
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 8-PDIP