Offerte aanvragen
Nederland
MCP41100-E/P
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MCP41100-E/P
  • Beschrijving
    IC POT DGTL 100K 1CH SPI 8DIP
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Tolerantie
    ±30%
  • Temperatuurcoëfficiënt (Type)
    800 ppm/°C
  • taps
    Linear
  • Leverancier Device Pakket
    8-PDIP
  • Serie
  • Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ)
    175
  • Weerstand (Ohm)
    100k
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C
  • Aantal kranen
    256
  • Aantal circuits
    1
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • geheugen
    Volatile
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interface
    SPI
  • Kenmerken
  • gedetailleerde beschrijving
    Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 8-PDIP