Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Geheugen > 25LC256-E/SN
Offerte aanvragen
Nederland
549252425LC256-E/SN-afbeeldingMICROCHIP
25LC256-E/SN
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    25LC256-E/SN
  • Voltage - Levering
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOIC
  • Serie
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Andere namen
    25LC256ESN
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Geheugen grootte
    256Kb (32K x 8)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    11 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 10MHz 8-SOIC
  • Klokfrequentie
    10MHz