Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Geheugen > 25LC160DT-I/SN
Offerte aanvragen
Nederland
195135525LC160DT-I/SN-afbeeldingMicrel / Microchip Technology
25LC160DT-I/SN
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
3300+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    25LC160DT-I/SN
  • Beschrijving
    IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8SOIC
  • ECAD -model
  • Schrijf cyclus tijd - woord, pagina
    5ms
  • Voltage - Levering
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Technologie
    EEPROM
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOIC
  • Serie
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • geheugen
    Non-Volatile
  • Geheugen grootte
    16Kb (2K x 8)
  • Geheugeninterface
    SPI
  • Geheugenformaat
    EEPROM
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    11 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-SOIC
  • Klokfrequentie
    10MHz