Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Geheugen > 25LC160DT-I/ST
Offerte aanvragen
Nederland
25LC160DT-I/ST
Op voorraad
2500+
  • Onderdeel nummer
    25LC160DT-I/ST
  • Beschrijving
    IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TSSOP
  • Voltage - Levering
    2.5 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    8-TSSOP
  • Serie
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Geheugen grootte
    16Kb (2K x 8)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • gedetailleerde beschrijving
    EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
  • Klokfrequentie
    10MHz