Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsreferentie > MAX6126AASA21+
Offerte aanvragen
Nederland
MAX6126AASA21+
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    MAX6126AASA21+
  • Beschrijving
    IC VREF SERIES 2.048V 8SOIC
  • ECAD -model
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    2.048V
  • Voltage - Input
    2.7 V ~ 12.6 V
  • Tolerantie
    ±0.02%
  • temperatuurcoëfficiënt
    3ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    8-SOIC
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Geluid - 10Hz tot 10kHz
  • Ruis - 0,1Hz tot 10Hz
    1.3µVp-p
  • gedetailleerde beschrijving
    Series Voltage Reference IC ±0.02% 10mA 8-SOIC
  • Current - Output
    10mA