Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsreferentie > MAX6126A41+T
Offerte aanvragen
Nederland
6201843MAX6126A41+T-afbeeldingMaxim Integrated
MAX6126A41+T
Op voorraad
2500+
  • Onderdeel nummer
    MAX6126A41+T
  • Beschrijving
    IC VREF SERIES 4.096V 8UMAX
  • ECAD -model
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    4.096V
  • Voltage - Input
    4.3 V ~ 12.6 V
  • Tolerantie
    ±0.06%
  • temperatuurcoëfficiënt
    5ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    8-uMAX
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Geluid - 10Hz tot 10kHz
  • Ruis - 0,1Hz tot 10Hz
    2.4µVp-p
  • gedetailleerde beschrijving
    Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-uMAX
  • Current - Output
    10mA