Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsreferentie > MAX6126A28+
Offerte aanvragen
Nederland
5816678MAX6126A28+-afbeeldingMaxim Integrated
MAX6126A28+
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MAX6126A28+
  • Beschrijving
    IC VREF SERIES 2.8V 8UMAX
  • ECAD -model
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    2.8V
  • Voltage - Input
    3 V ~ 12.6 V
  • Tolerantie
    ±0.06%
  • temperatuurcoëfficiënt
    5ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    8-uMAX
  • Serie
  • Reference Type
    Series
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Output Type
    Fixed
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Geluid - 10Hz tot 10kHz
  • Ruis - 0,1Hz tot 10Hz
    1.45µVp-p
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    6 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-uMAX
  • Current - Supply
    725µA
  • Current - Output
    10mA