Offerte aanvragen
Nederland
WP27D-P050VA3-R15000
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
15000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    WP27D-P050VA3-R15000
  • Beschrijving
    0.35MM PITCH 0.6MM BOARD-TO-BOAR
  • toonhoogte
    0.014" (0.35mm)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Aantal posities
    50
  • Gekoppelde Stacking Heights
    0.7mm
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Hoogte boven Board
    0.022" (0.57mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold